Van scooterzaak naar webshop
In 2008 hebben wij onze onderneming opgericht onder de naam Q-Trading. Wat begon als een kleine quad- en scootershop in Nederweert-Eind, groeide al snel uit tot een gespecialiseerd bedrijf in scooterverkoop, onderhoud en onderdelen voor zowel particulieren als bedrijven.
Door de jaren heen hebben wij veel praktijkervaring opgebouwd met China scooters, GY6 motoren, EFI-systemen en Vespa look-a-like modellen. Daardoor kunnen wij onze klanten niet alleen voorzien van onderdelen, maar ook van deskundig advies en technische ondersteuning.
In 2018 verhuisden wij naar een grotere locatie aan de Graafschap Hornelaan 157G in Weert. Vanuit deze locatie groeiden zowel onze werkplaats als webshop snel verder. Echter werd ook dit pand na enkele jaren te klein voor onze groeiende voorraad, werkplaats en dagelijkse webshopverzendingen.
Na een lange zoektocht naar een geschikte locatie vonden wij uiteindelijk een nieuw pand dat perfect aansloot bij onze wensen. Daarom zijn wij verhuisd naar onze huidige locatie aan de Graafschap Hornelaan 129C in Weert, op slechts 600 meter van ons vorige pand.
Vanuit deze moderne locatie beschikken wij over:
- Een ruime scooterwerkplaats
- Een groot magazijn met duizenden onderdelen
- Een afhaalbalie en showroom
- Snelle verwerking van webshopbestellingen
Daarnaast blijven wij continu investeren in voorraad, service en technische kennis. Daardoor kunnen wij klanten in Nederland en België snel helpen met onderdelen voor AGM, BTC, IVA, La Souris, Senzo, GTS en vele andere retro scooters.
Kortom, bij China Scooter Onderdelen combineren wij jarenlange ervaring met een passie voor scooters, techniek en klantservice.
Webshop, Werkplaats en Showroom
Wij houden ons niet alleen bezig met de online verkoop van scooter onderdelen. Ook in onze vestiging in Weert bent u van harte welkom voor onderhoud, technisch advies en de aankoop van onderdelen of scooters.
Daarnaast beschikken wij over een werkplaats en showroom waar u diverse producten kunt bekijken. Wilt u onze showroom bezoeken? Dan adviseren wij om vooraf even telefonisch contact met ons op te nemen voor een afspraak. Daardoor kunnen wij u beter helpen en voldoende tijd voor u vrijmaken.
Komt u zonder afspraak langs? Dan verzoeken wij u vriendelijk om dit zoveel mogelijk in de middag te doen. In de ochtend verwerken wij namelijk de webshopbestellingen en pakketten.
👉 Tijdens het hoofdseizoen is een afspraak meestal niet noodzakelijk. In het winterseizoen raden wij dit echter wel aan.
Over ons – China Scooter Onderdelen
Bij China Scooter Onderdelen zijn wij gespecialiseerd in onderdelen voor Chinese scooters en Vespa look-a-like modellen van merken zoals AGM, BTC, GTS, IVA, Turbho, La Souris, Senzo en vele andere modellen.
Dankzij onze jarenlange praktijkervaring in de scooterbranche combineren wij technische vakkennis met een zeer uitgebreid assortiment scooter onderdelen. Daardoor vind je eenvoudig het juiste onderdeel voor onderhoud, reparatie of het oplossen van technische problemen.
Daarnaast beschikken wij over eigen werkplaats ervaring. Hierdoor weten wij precies welke onderdelen goed passen, betrouwbaar zijn en in de praktijk het beste functioneren. Wij verkopen dus niet alleen onderdelen, maar geven ook eerlijk en deskundig advies vanuit echte praktijkkennis.
Of je nu op zoek bent naar een CDI, ECU, uitlaat, carburateur, benzinepomp, remdelen of onderhoudsproducten — bij China Scooter Onderdelen ben je aan het juiste adres.
Bovendien zorgen wij voor snelle verzending en een groot voorraadassortiment, zodat je scooter snel weer veilig de weg op kan.
Kortom, bij China Scooter Onderdelen profiteer je van:
- Jarenlange ervaring met China scooters
- Een groot assortiment onderdelen
- Deskundig technisch advies
- Snelle levering in heel Europa
- Praktijkkennis vanuit onze eigen werkplaats
Wij helpen je graag om jouw scooter in topconditie te houden.